ZOSTAŃ Z NAMI
ŚWIĘTYM MIKOŁAJEMSpraw, aby te święta były magiczne!
Podaruj swoim bliskim wyjątkowe prezenty.

JAK WYBRAĆ IDEALNY PREZENT DLA BLISKICH? GDZIE SZUKAĆ INSPIRACJI?
TO PROSTE – ZAJRZYJ DO NASZEGO PORADNIKA!

Na początek wybierz prezenty dla tych, którzy najbardziej na nie czekają
czyli dla naszych milusińskich:

Zabawki to nie jedyna rzecz, którą można podarować dziecku w prezencie. Alternatywą dla nich będą modne akcesoria dziecięce w barwnych wzorach. Plecaki, kosmetyczki, worki na buty, a także pojemniki lub butelki na drugie śniadanie przydadzą się każdemu dziecku zarówno w szkole, jak i na wycieczce.

Alternatywą dla zabawek mogą być również elementy wyposażenia wnętrz, które zadbają o odpowiedni wypoczynek Twojego dziecka – poduszki termiczne Leschi, wygodne pufy Sitting Bull, a dla spokojnego snu pozytywka z nastrojową kołysanką.

Małym kucharzom można z kolei sprawić prezent w postaci zestaw prawdziwego kucharza: fartuch, rękawice i czapkę szefa kuchni. Dobrym pomysłem będzie także zabawny kubek lub forma na ciasta i pralinki w uroczych kształtach.

Wybierz odpowiedni prezent dla perfekcyjnej Pani Domu
lub dla dobrze zorganizowanego Pana Domu:

Dla każdej Pani Domu najważniejsza jest atmosfera, jaka panuje w jej domowym królestwie. Pomóż jej o nią zadbać i podaruj w prezencie relaksujący zapach do domu, nastrojowy świecznik lub klimatyczną, świąteczną ozdobę salonu.

Zadbaj również o odpowiedny prezent dla Pana Domu. W jego codziennych, domowych obowiązkach szczególnie przydać mogą się akcesoria barmańskie, wysokiej jakości noże oraz praktyczne narzędzia kuchenne Jamie Olivier

Wybierz odpowiedni prezent dla damy z klasą
lub dla szykownego gentlemana:

Nie podlega wątpliwości, że prezent dla damy musi być z klasą. Eleganckie akcesoria dla kobiet takie jak pudełko na biżuterię, lusterko w etui czy zestaw do manicure będą doskonałym rozwiązaniem.

Prezent z klasą należy się również szykownemu gentlemanowi. Dla niego mamy między innymi spinki do mankietów z inicjałami, zestawy do codziennej pielęgnacji, a także eleganckie piersiówki i papierośnice.

Wybierz odpowiedni prezent dla biznesmana lub dla bizneswoman:

W roli prezentu dla zapracowanych biznesmenów doskonale sprawdzą się propozycje od marki PHILIPPI i J-ME. Wśród nich między innymi stylowe wizytowniki, aktówka na dokumenty, praktyczny notatnik w eleganckiej oprawie lub jeden z wielu designerskich gadżetów na biurko.

Wybierz odpowiedni prezent dla zapalonej podróżniczki lub dla zapalonego podróżnika:

Każdy pasjonat podróży z pewnością ucieszy się z praktycznej torby lub kosmetyczki podróżnej. Warto sięgnąć szczególnie do oferty marki reisenthel, w której znajdziecie pojemne i wytrzymałe akcesoria podróżne w wielu barwnych wzorach, odpowiednich zarówno dla Globtroterki, jak i Globtrotera.

Aby uczynić naszym bliskim podróż jeszcze przyjemniejszą warto podarować im również pojemnik na lunch lub kubek termiczny, dzięki którym zawsze będą mogli mieć ze sobą ciepły posiłek.